Zimní boty

Zimní boty

Zimní boty určitě nechybí nikomu z Vás ve vlastním botníku. Vlastně bez bot na zimu se jen málokdo obejde. Když už je na sandálky a balerínky trochu zima a bude ještě dlouhé měsíce trvat, než je budeme moct opět vytáhnout ze skříně, nezbývá než znovu vytáhnout zimní boty. I zima má ale své kouzlo a stejně tak i zimní obuv. Je stejně důležitá jako samotné oblečení a proto je potřeba znát nejnovější trendy. V poslední době se zimním botá návrháři hodně věnovali a tak nezbývá, než se na jejich výtvory podívat.

Boty s kožešinou
Tyto boty patří k těm nejvíce trendy v poslední době a myslím, že jim to ještě pár let vydrží. Jsou navíc i velmi praktické a dokonce tyto boty hřejí už na pohled. Navíc mohou být jak s podpatkem tak bez, což je další výhoda pro ženy.

Zimní boty pro muže

Pro muže už návrháři tak pestří nebyli a mužská zímní obuv je tedy více praktická než trendy. Zkrátka čím teplejší, tím lepší. U mužů je druh rozdělován pouze podle potřeby užití, tedy jestli jde o vycházkovou obuv, či zimní boty do většího sněhu.

Zimní boty fotogalerie:

Zimní boty

Sdílejte článek:
Facebook Linkuj.cz Jagg.cz Tweeter! Google Del.icio.us!

Mohlo by Vás také zajímat
Dovolená Řecko

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

One Response

  1. Tyhle boty vypadají celkem pěkně, já mám s botama na zimu vždycky problémy, protože všude vidím samé kozačky a podpatky, což není pro mě. Našla jsem fajn boty tady => Zimní obuv. Myslíte, že budou praktické?

Napište vlastní komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*