Sjezdovky


Nejdelší sjezdovka v ČR

Nejdelší sjezdovka v ČR

Nejdelší sjezdovka v ČR je Ramzová v pohoří Jeseníky. Středisko uspokojí jak začátečníky, tak i velmi zkušené. Ramzová má nejdelší sjezdovku v ČR: ze Šeráku do Ramzové je to skoro… Celý článek »

Sjezdovka Mlýnický Dvůr

Sjezdovka Mlýnický Dvůr

Sjezdovka Mlýnický Dvůr se nachází v severovýchodní části Bukové hory, kde byl vybudován SKI areál Červená Voda, Mlýnický Dvůr, který svými parametry dosahuje alpské úrovně. Nový lyžařský areál navazuje na… Celý článek »

Sjezdovky.cz

Sjezdovky.cz

Sjezdovky.cz je internetový portál věnující se přehledně sjezdovkám na českých horách. Pokud jsou dostupné web kamery na sjezdovkách, sjezdovky.cz je pro vás on-line zobrazují a vy tak máte možnost ihned… Celý článek »

Hotel na sjezdovce

Hotel na sjezdovce

Hotel na sjezdovce je velmi vyhledávaným ubytováním na horách. Důvodů je hned několik. Asi tím největším důvodem, proč mnoho lyžařů tyto hotely vyhledává je možnost okamžitého lyžování hned po prvním… Celý článek »

Chata na sjezdovce

Chata na sjezdovce

Chata na sjezdovce je jednou z nejlepších možností ubytování na horách. Kdo by se nechtěl ráno po snídani hned postavit na lyže a sjet si první jízdu bez nutnosti šlapání… Celý článek »

Herlíkovice sjezdovky

Herlíkovice sjezdovky

Herlíkovice sjezdovky v zimě nabízí lyžování opravdu pro celou rodinu. Skiareál Herlíkovice kromě 12,4 km sjezdových tratí také nabízí večerní lyžování, měřený slalom, skibus až pod sjezdovku, lyžařskou školu, půjčovnu… Celý článek »

Kouty nad Desnou nová sjezdovka

Kouty nad Desnou nová sjezdovka

Kouty nad Desnou a nová sjezdovka. Jeseníky jsou odpradávna horský kraj s nádhernou krajinou, zahalenou do tajemství historických událostí, s odolnými lidmi, kteří dokáží čelit drsným přírodním podmínkám. S lidmi,… Celý článek »