Oblečení


Móda zima 2010

Móda zima 2010

Móda zima 2010 přináší opět něco nového pro všechny, kdo chtějí být in. Zdá se, že 80. léta se stala absolutním hitem roku 2010, a tak i na podzim a… Celý článek »

Dětská zimní obuv

Dětská zimní obuv

Dětská zimní obuv bývá ze strany rodičů často podceňována a nožička dítěte trpí díky nevhodné zimní obuvi. Je to zejména tím, že neznačkové obchody nabízejí často neatestovanou dětskou zimní obuv,… Celý článek »

Dámské zimní boty

Dámské zimní boty

Dámské zimní boty zkrátka musí patřit k ženskému šatníku a jen zřídka je u ženy nenajdete. V tomto článku se zaměříme na módu letošní zimy a na inspiraci pro dámské… Celý článek »

Dámské zimní bundy

Dámské zimní bundy

Dámské zimní bundy jako téměř vše, co je pro ženy navrhováno oplývá velkou nápaditostí a výběr zimní bundy pro dámu tak zabere mnoho času. Pánové jistě toto tvrzení potvrdí, když… Celý článek »

Zimní boty

Zimní boty

Zimní boty určitě nechybí nikomu z Vás ve vlastním botníku. Vlastně bez bot na zimu se jen málokdo obejde. Když už je na sandálky a balerínky trochu zima a bude… Celý článek »

Kabáty na zimu

Kabáty na zimu

Kabáty na zimu jsou v posleních letech mnohem oblíbenější než je tomu u různých bund. Kabát na zimu je svrchní část oblečení, která zakrývá celou horní polovinu těla a dosahuje… Celý článek »