Lyže


Lyže Head

Lyže Head

Lyže Head patří ke špičkové značce lyží, kterou používá mnoho profesionálních sportovců. Lyže Head však myslí na všechny lyžaře a ne jen ty vrcholové, proto jejich lyžařské vybavení běžně sežene… Celý článek »

Freestyle lyže

Freestyle lyže

Freestyle lyže jsou určeny pro lyžařskou akrobacii a podobají se lyžím slalomovým jsou však kratší a patky stejně jako špičky jsou mírně zvednuté a zaoblené. Dá se tak na nich… Celý článek »

Běžecké lyže

Běžecké lyže

Běžecké lyže jsou, jak již název napovídá určeny pro běh na sněhu. Obecně tyto lyže nazýváme běžky. Běžecké lyže musí být lehké (1-1,2 kg) a pevné, často jsou vyrobené z… Celý článek »

Bazar lyží

Bazar lyží

Bazar lyží je pro spoustu vášnivých lyžařů s omezenými financemi jediným možným způsobem, jak se dostat na svahy zasněžených hor. V bazaru lyží lze velmi výhodně pořídit většinou i celou… Celý článek »

Carvingové lyže

Carvingové lyže

Carvingové lyže jsou zkrátka moderní, ale dokážete se v nich zorientovat a vybrat ty správné? Mezi hlavní parametry u carvingových lyží patří poloměr vykrojení hran lyží – radius (R), udávaný… Celý článek »

Lyže Atomic

Lyže Atomic

Lyže Atomic jsou produktem rakouské společnosti zabývající se výrobou lyží pro všechna užití. Atomic má své zastoupení v 54 zemích. Všechny produkty Atomic se rozdělují do skupin Alpine pro sjezdové… Celý článek »

Lyže výprodej

Lyže výprodej

Vyplatí se nakoupit lyže ve výprodeji? U většiny zboží, které nám obchodníci nabízí je výprodej jen marketingovým tahem, jak přesvědčit váhavé zákazníky o nákupu právě teď. Většinou se ale o… Celý článek »

Dětské lyže

Dětské lyže

Jak vybírat dětské lyže a od kdy začít s dítětem lyžovat? Dětských lyží je na českém trhu nepřeberné množství, a to už od těch nejmenších – sedmdesáticen­timetrových určených pro tříleté… Celý článek »