Sjezdovky.cz

Sjezdovky.cz

Sjezdovky.cz je internetový portál věnující se přehledně sjezdovkám na českých horách. Pokud jsou dostupné web kamery na sjezdovkách, sjezdovky.cz je pro vás on-line zobrazují a vy tak máte možnost ihned vidět, jaké jsou sněhové podmínky, jaké je počasí a také kolik lidí právě sjezdovku okupuje.

Sjezdovky.cz kromě webových kamer nabízejí i další informace k jednotlivých sjezdovkám. Můžete si zde prohlédnout bohatou fotogalerii z uplynulých zimních sezón a dále zobrazit kompletní informace o sjezdovce.

Tyto informace obsahují délku sjezdovky, převýšení, kapacitu vleku, možnosti umělého zasněžování, popis lanovek, provozní dobu na sjezdovce, kontakty na provozovatele, ceník jízdného a to nejen aktuální, ale i v minulých letech pro srovnání.

Na portálu Sjezdovky.cz najdete také informace o dalších službách jednotlivých sjezdovek, zda mají lyžařskou školu, půjčovnu lyží a snowboardů, možnosti dalšího sportovního a kulturního vyžití a nezbytné informace o parkování.

Poslední službou pro lyžaře než vyrazí na hory je teplotní přehled na jednotlivých sjezdovkách ve společném přehledném grafu.

Bohužel Sjezdovky.cz na první pohled nevypadají moc přívětivě a lyžařských sjezdovek je zde pomálu. Ve chvíli, kdy vznikal tento článek, tedy před zimní sezónou 2010/11 zde bylo pouze 14 sjezdovek a to je opravdu málo na portál takového jména. Škoda, ale třeba autoři připravují nějaké změny v rozšíření portálu a třeba také v grafické úpravě, která spíše připomíná portál devadesátých let.

Sjezdovky.cz

Sdílejte článek:
Facebook Linkuj.cz Jagg.cz Tweeter! Google Del.icio.us!

Mohlo by Vás také zajímat
Dovolená Řecko

Napište vlastní komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*