Silvestr na horách

Silvestr na horách

Silvestr na horách patří mezi velmi žádané zážitky na ukončení roku a začátek toho nového. Zejména z těchto důvodu je velmi těžké shánět volné místo k ubytování na Silvestr na horách. Většina míst bývá obsazena již od konce léta nebo dlouhodobě zamluvena i na několik let za sebou.

Silvestr na horách má oproti tomu strávenému v teple domova mnoho výhod. Ač se Vám to může zdát divné, tou největší je, že jste pryč od domova a vnitřně ztrácíte povinnost se kontrolovat. Důsledkem tohoto je větší odvázanost a více smyslu pro zábavu než právě Silvestr strávený doma. Horský vzduch a zimní atmosféra je pro mnohé taky velikým lákadlem a to zejména v časech, kdy v nížinách je místo sněhu jen bláto.

Vzhledem k tomu, že horská střediska, respektive ubytovací kapacity nenabízejí natolik konfortní kuchyně, doporučuji si Silvestrovské jídlo, chlebíčky, jednohubky a další připravit ještě doma než vyrazíte. Na horách si potom už jen užíváte a nemusíte řešit ostrost nožů nebo nedostatek podnosů na jednohubky.

Další z výhod Silvestra na horách je fakt, že pokud to s oslavou trochu přeženete, nikdo Vás v okolí nezná a nevzniknou tak klepy či narážky na Vaše nevhodné chování. V neposlední řadě je zde i velká možnost k seznámení se pro všechny doposud svobodné 🙂

Silvest na horách nabízí u nás nespočet cestovních kanceláří. Ty Vás ale ubytují v nějakém hotelu s malým pokojíkem a částečně Vás tak okradou o kouzlo Silvestrovského posezení s přáteli. Opravdu doporučuji hledat ubytování v chatkách či rodinných penzionech pro větší skupinu lidí.

Silvestr na horách

Sdílejte článek:
Facebook Linkuj.cz Jagg.cz Tweeter! Google Del.icio.us!

Mohlo by Vás také zajímat
Dovolená Řecko

Napište vlastní komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*