Lyže výprodej

Lyže výprodej

Vyplatí se nakoupit lyže ve výprodeji? U většiny zboží, které nám obchodníci nabízí je výprodej jen marketingovým tahem, jak přesvědčit váhavé zákazníky o nákupu právě teď. Většinou se ale o výprodej nejedná a ceny jsou velmi podobné těm, které nabízí obchody i bez označení výprodej. Existují však obchody, kde je výprodej skutečně brána jako výprodej a ceny jsou mnohem výhodnější. Tyto obchody zpravidla prodávají sezónní zboží a navíc každý rok přichází nová kolekce, proto po ukončení sezóny je nutné zbylé kusy prodat ve výprodeji a uvolnit tak místo pro nadcházející kolekce.

Mezi tyto výprodeje patří i lyže a jejich výprodej. Po zimě se tedy lyže opravdu vyplatí nakoupit. Při výprodeji lyží se všeobecně nejedná o malé částky, ale o značné obnosy až několika tisíc korun, které můžete ušetřit. Výprodej lyží začíná v některých obchodech ještě v průběhu sezóny, což je částečně přisuzováno marketingovým oddělením, ale pravda je, že tyto výprodeje pořádají obchody s největší zásobou lyží ze strachu, že nestihnou vše vyprodat.

Myslíte, že se to nevyplatí? Pak tedy jeden příklad nákupu lyží v jednom nejmenovaném obchodu. Lyže Dynafit ST 4.0 byly z původní ceny 19 500 Kč zlevněny na neuvěřitelných 5 500 Kč. Původně jsem si je chtěl koupit již v zimě, ale bylo mi líto tolika peněz. V únoru, když jsem na nich viděl tuto cenovku, jsem již neváhal.

Jak zjistit, zda se jedná o skutečnou výprodej lyží?

Jestli teď čekáte něco složitého, tak nečekejte. Je to opravdu velmi jednoduché a mnohé z Vás to jistě taky napadlo. Jakmile najdete lyže, které si chcete koupit ve výprodeji, použijte internet k zjištění aktuální ceny lyží v jiných obchodech. Může se totiž stát, že ve výprodeji budou lyže zlevněny z 10 000 Kč na 8 000 Kč a vy na internetu stejné lyže najdete v 10 dalších obchodech za 7 000 Kč. V tomto případě se jedná pouze o marketingový a dle mého názoru nekorektní tah obchodu, jak přilákat nové zákazníky na nákup lyží.

Máte zkušenost s nákupem lyží ve výprodeji? Napište ostatním jakou slevu jste dostali níže do komentářů.

Lyže výprodej

Sdílejte článek:
Facebook Linkuj.cz Jagg.cz Tweeter! Google Del.icio.us!

Mohlo by Vás také zajímat


  • Bazar lyží
  • Bazar lyží je pro spoustu vášnivých lyža...
  • Lyže Atomic
  • Lyže Atomic jsou produktem rakouské spol...
  • Lyže Head
  • Lyže Head patří ke špičkové značce lyží,...


Dovolená Řecko

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

One Response

  1. I needed to post you one ltitle note in order to say thanks the moment again relating to the remarkable views you have shown on this site. It’s really particularly open-handed of people like you to deliver unreservedly what exactly many individuals would’ve distributed for an electronic book to help make some cash on their own, even more so now that you might well have done it if you wanted. The good ideas in addition worked like the easy way to fully grasp some people have the identical fervor the same as my very own to see lots more concerning this problem. Certainly there are a lot more enjoyable opportunities in the future for folks who looked at your blog.

Napište vlastní komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*