Lyže Atomic

Lyže Atomic

Lyže Atomic jsou produktem rakouské společnosti zabývající se výrobou lyží pro všechna užití. Atomic má své zastoupení v 54 zemích. Všechny produkty Atomic se rozdělují do skupin Alpine pro sjezdové lyžování a Nordic pro běžky.

Lyže Atomic jsou určeny naprosto všem, kteří se chtějí na lyže postavit. Existují cenově dostupné modely, ale také dražší profesionální k vrcholovému lyžování.

Kromě lyží Atomic také vyrábí kompletní vybavení pro lyžaře, jakým jsou například boty, přílby, ochranné brýle a další.

Atomic díky spojení se Salomon jen získal a nová kolekce lyží na sezónu 2010 je opravdu povedená. Konstrukce lyží se u Top modelů změnila k lepšímu. Nové technologie dodávají lyžím tu správnou dravost pevnost na hraně a flexi. Model RACE Ti PB SL je druhým v pořadí v sérii Race SL. Lyže má dřevěné jádro, dvě titanové vrstvy, Speedcore Sidewall a Powerbridge. díky této konstrukci bude lyže velice dobře držet na ledu i ve vysokých rychlostech. Lyži doporučujeme sportovním, technicky dobře zdatným lyžařům kteří mají dostatek fyzických sil na zkrocení ostré lyže. Střed lyže 70mm je vhodný i pro odpolední lyžování na sjezdovce.

Lyže Atomic fotogalerie:

Lyže Atomic

Sdílejte článek:
Facebook Linkuj.cz Jagg.cz Tweeter! Google Del.icio.us!

Mohlo by Vás také zajímat
Dovolená Řecko

Napište vlastní komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*