Hory 2011

Hory 2011

Hory 2011 už teď? Tento článek je psán ještě před zimou 2010, ale hned vysvětlím proč. Když jsem se s přáteli rozhodoval, kam letos pojedeme na hory s ubytováním, dostalo se mi “ledové” sprchy ohledně možného ubytování. Již v září tohoto roku jsou všechna zajímavější místa obsazena a opravdu těžko se již nyní shání kloudné ubytování nejlépe blízko sjezdovky a nějakého toho kvalitního jídla.

Proto jsme se dohodli, že ještě tento rok přetrpíme to, co na nás zbyde, ale na hory 2011 jsme začali vybírat již nyní a hned z kraje roku 2011 si ubytování dle našich představ zajistíme. Berte tento článek jako výstrahu pro všechny, kdo chtějí každý rok alespoň týden strávit v zimě na horách. Pokud tento článek čtete a je už minimálně září roku 2011, pak Vám přeju pevné nervy při hledání vhodného ubytování. Jestliže jste však na tento text narazili dříve, neváhejte a hory 2011, respektive ubytování objednejte hned.

Je zajímavé, že tento trend je výsadou zejména u nás, neboť kvalitní ubytování třeba v Itálii sežene klidně i v listopadu. Možná je to taky dáno tím, že Itálie nabízí mnohem více kvalitních ubytovacích kapacit než je tomu u nás. Pokud tedy hodláte odcestovat na hory 2011 do cizích končin, pak se nemusíte stresovat a hledejte vhodné ubytování až v době, kdy si budete jisti svým odjezdem.

Hory 2011

Sdílejte článek:
Facebook Linkuj.cz Jagg.cz Tweeter! Google Del.icio.us!

Mohlo by Vás také zajímat
Dovolená Řecko

Napište vlastní komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*