Dovolená na horách

Dovolená na horách

Dovolená na horách je již od září každého roku hojně diskutována téměř ve všech rodinách u nás. Ať už se rozhodnete pro dovolenou na horách v čechách nebo v některé z alpských zemí, určitě se Vám dovolená na horách bude líbit.

Jako každý rok je před vámi výběr kam na lyžování v zimě. Zimní dovolená a zima na horách je ideální místo pro odpočinek. Alpy lákají na osvědčená střediska a lyžování v Rakousku, Itálii, Slovensku, nebo Francii již i dnes patří mezi levné zimní zájezdy na hory. I do Alpských středisek již jsou v dnešní době zájezdy last minute za levnou cenu.

Spousta lidí volí dovolenou na horách v čechách, která ovšem již dávno není levná pro všechny. Na horách zřejmě chtěli předběhnout dobu a rychle srovnali krok s cenami EU. Bohužel zapomněli na občany ČR, kteří nepobírají platy srovnatelné s vyspělími zeměmi EU. Proto se Vám může lehce stát, že týden dovolené na horách v ČR Vás bude stát i více než například v Itálii a to i přes vyšší náklady na cestování. Navíc horská střediska v alpských zemích nabízejí mnohem vyspělejší horskou techniku, konfort a zábavu.

Pokud jste ještě neokusili kouzlo dovolené na horách a zejména potom mimo Českou republiku, určitě neváhejte a nějaký ten týden naplánujte. Pokud jste již mimo ČR dovolenou na horách trávili, napište ostatním pro inspiraci, níže do komentářů, jaké to tam bylo.

Dovolená na horách

Sdílejte článek:
Facebook Linkuj.cz Jagg.cz Tweeter! Google Del.icio.us!

Mohlo by Vás také zajímat
Dovolená Řecko

Napište vlastní komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*