Dámské zimní bundy

Dámské zimní bundy

damske-zimni-bundyDámské zimní bundy jako téměř vše, co je pro ženy navrhováno oplývá velkou nápaditostí a výběr zimní bundy pro dámu tak zabere mnoho času. Pánové jistě toto tvrzení potvrdí, když musí s ženou trávit dlouhé hodiny vybíráním a zkoušením té pravé dámské zímní bundy. Ale pánové věřte, že to není tím, že by si žena libovala ve vybírání, ale je to právě z důvodu rozmanitosti zimních bund pro ženy a z jejich nepřeberného množství.

Už dávno pryč jsou časy, kdy si na sebe žena mohla vzít sportovní zimní bundu a nikomu to nevadilo. Dnes i na tomhle poli je třeba vybírat obezřetně a myslet na to, co máte na sobě a jak se tak prezentujete. Sportovní lyžařské zimní bundy nechejte doma ve skříni a při výběru nové bundy raději sáhněte po dobře padnoucích péřových bundách z lesklého, chcete-li latexového materiálu, které letos, obzvláště v černých odstínech, pofrčí. A pokud Vám není lesklá bunda po chuti, vsaďte raději na kabátek nebo slušivou vestu.

Nemůžeme vás samozřejmě ani u zimních bund připravit i nějakou tu inspiraci a proto níže najdete několik obrázků bund, které jsou zkrátka “in”.

Dámské zimní bundy fotogalerie:

Dámské zimní bundy

Sdílejte článek:
Facebook Linkuj.cz Jagg.cz Tweeter! Google Del.icio.us!

Mohlo by Vás také zajímat
Dovolená Řecko

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

7 Responses

 1. Dobrý den,
  ráda bych zjistila, kde je možné koupit bundy na fotografiích.

  Děkuji za odpověď

 2. dobrý den,
  ráda bych se zeptala kde se daji sehnat bundy uvedené na obrazku
  dekuji za odpoved.

 3. Dobrý den je možné zakoupit bundy které jsou k dispozici na obrázcích ? Děkuji za odpověd.

 4. Dobry den, mela bych zajem o bundu na obrasku modrou na kapuci chlup. Dekuji kucerovs

  • Zu: bohužel v Brně jsem byla jen jednou (ostuda!) a to někdy před 5 lety :)Bee1ta: ty jsi miioln pusinek :)Joll: děkuji:)Ef: jsem re1da, že nejsem v tom sama!Martina : Tak to mě těšed, i když do ned me1m velmi daleko :DLinda: Ja vedm, take9 me1m v ple1nu si je zase nechat narůst 🙂 A jsou šedlene9! no ve1žně!

 5. Mněla bych zájem o bundu. děkuji

 6. Dobrý den, měla bych zájem o bundu. Děkuji

Napište vlastní komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*