Bazar lyží

Bazar lyží

Bazar lyží je pro spoustu vášnivých lyžařů s omezenými financemi jediným možným způsobem, jak se dostat na svahy zasněžených hor. V bazaru lyží lze velmi výhodně pořídit většinou i celou výbavu potřebnou k lyžování.

Nenakupujte bezhlavě! I bazar lyží může být pro zákazníka plný skrytých nástrah. Asi tou největší jsou zničené lyže, zejména skluznice, která je poškrábaná nebo s výraznými rýhami, jež vám způsobí na sjezdovce nemalé problémy při zatáčení.

Další nástrohou nákupu lyží v bazaru je cena některého zboží. Bohužel i zde jsou využívány praktiky neznalosti zákazníka a je mu tak nastrojeno na oko lákavých cen, které však ve skutečnosti nejsou nijak výhodnější než nákup nových lyží ve specialozovaném obchodu.

Pokud chcete opravdu ušetřit a máte trochu přehled o cenách jednotlivých značek lyží, pak je pro Vás bazar lyží to nejlepší, co můžete před lyžováním navštívit.

Existuje ještě jedna varianta jak levně lyžovat a to využitím půjčovny lyží. Toto je nejvíce vhodné pro občasné lyžaře, kteří na sjezdovce netráví 20 dní v měsíci, ale o tom až v jiném článku.

Máte zkušenosti s nákupem lyží v bazaru? Podělte se s ostatními o své postřehy níže v komentářích.

Bazar lyží

Sdílejte článek:
Facebook Linkuj.cz Jagg.cz Tweeter! Google Del.icio.us!

Mohlo by Vás také zajímat
Dovolená Řecko

Napište vlastní komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*